ओलम्पिक कमिटीको अध्यक्षमा जीवनराम निर्वाचित

१७ भदौ- नेपाल ओलम्पिक कमिटी ९एनओसी० को अध्यक्षमा जीवनराम श्रेष्ठ निर्बाचित भएका छन् । एकमात्र प्रतिद्वन्द्वी उमेशलाल श्रेष्ठलाई हराउने क्रममा श्रेष्ठले १७ मत पाए । श्रेष्ठले भने ९ मत बटुले । यसैगरी एनओसीको महासचिवमा टेण्डी शेर्पा आएका छन् । उनले पनि १७ नै मत पाए ।

 

Jiban-Ram-Shresth

उनका प्रतिद्वन्द्वी छिनि उर्गेन गुरुङले ८ र दिपराज गुरुङले एक मात्र मत पाए । उपाध्यक्ष र कोषाध्यक्ष भने निर्विरोध भएका छन् । ओलम्पिक कमिटीको उपाध्यक्षहरुमा ज्योती राणा, धिरेन्द्र प्रधान, पुरेन्द्रविक्रम लाखे र राजेन्द्र बान्तबा छानिए ।

कोषाध्यक्षमा रतनकुमार टण्डन पनि निर्बिरोध भएका हुन् । गत साउन २१ गते हुनुपर्ने निर्वाचन प्रक्रिया नपुगेको भन्दै स्थगित गरिएको थियो ।

आज क्रिसमस डे मनार्इंदै

रसुवा पुस १०,इसाई धर्मावलम्बीले सोमबार डिसेम्बर २५ का दिन क्रिसमस डे मनाउँदैछन् । इसाई धर्मका संस्थापक येशु ख्रिष्टको जन्मोत्सवको अवसरमा डिसेम्बर २५ तारिखमा क्रिसमम डे ...