एमाओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड बैंकक प्रस्थान

२२ पुस-एकीकृत नेकपा माओवादीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ पार्टी सचिव वर्षमान पुनको स्वास्थ्य अवस्था बुझ्न बुधबार थाइल्याण्डको बैंकक प्रस्थान गरेका छन् । एमाओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड बुधबार विहान पुनकी पत्नी सभामुख ओनसरी घर्तीसँगै बैंकक प्रस्थान गरेका हुन् ।

prachanda-1

पुनको एक महिना अघिदेखि बैंककस्थित समितिभेज अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । जण्डिस रोगले पीडित पुनको स्वास्थ्यमा सुधार नआएपछि उनलाई भारतबाट नेपाल ल्याएर बैंकक लगिएको थियो ।

बैंककमा उपचार भएको एक महिनाभन्दा बढी भइसक्दा पनि अस्पतालले पुनलाई डिस्चार्ज नगरेपछि एमाओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड बुधबार सभामुख घर्तीलाई साथै लिएर बैंकक प्रस्थान गरेका हुन् । बैंकक प्रस्थानका क्रममा एमाओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले संचारकर्मीलाई कुनै प्रतिक्रिया दिएनन् ।

माधव नेपालको गृह जिल्ला रौतहटमा एमाले शून्य हुने पक्का

स्थानीय तहको चुनावमा नेकपा एमालेले रौतहटबाट एउटा पनि तहमा प्रमुख पद नजित्ने पक्का भएको छ । पार्टी वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालको गृहजिल्ला समेत रहेका यहाँ ...