मोर्चालाई भारतको सुझाव – चुनावमा जाऊ

२ वैशाख, काठमाडौं । सरकारले घोषणा गरेको स्थानीय निकायको निर्वाचनमा सहभागी हुन संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चालाई छिमेकी भारतले दबाब दिन थालेको छ । सरकारले दोस्रोपटक दर्ता गराएको संशोधन विधेयकलाई स्वीकार गरी स्थानीय निकायको निर्वाचनमा सहभागी हुन भारतीय पक्षले सुझाव दिएको मधेसी मोर्चाको उच्च स्रोतले जानकारी दियो ।

Upendra-Yadav-and-Mahantha-Thakur-Madhesi-Morcha

शुक्रबार नयाँ वर्षको शुभकामना दिँदै भारतीय राजदूत मञ्जिभसिंह पुरीले मधेसी मोर्चाका नेताहरुलाई निर्वाचनमा सहभागी हुन आग्रह गरेका थिए । मोर्चाका नेताहरुसँग भएको टेलिफोन संवादमा उनले निर्वाचनमा सहभागी हुन आग्रह गरेको आजको नेपाल समाचारपत्र दैनिकले लेखेको छ ।

यसअघि पनि मधेसी मोर्चाका नेताहरुलाई भारतीय राजदूत पुरीले भेटघाटका क्रममा निर्वाचनमा भाग लिन आग्रह गर्दै आएका थिए ।

त्रिशूली बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या ११ पुग्यो

धादिङ कात्तिक, ११ , धादिङको गजुरी गाउँपालिका ५ बांगेमोडबाट त्रिशुली नदीमा बस खस्दा मृत्यु हुनेको संख्या ११ पुगेको छ ।जिल्ला प्रशासन कार्यालय धादिङका प्रशासकीय अधिकृत ...