माईक्रोफाईनान्सका कर्मचारी लुटिए

किस्पाङ गाउँपालिका–५ मनकामनामा सदस्यसँग पैसा उठाएर फर्कँदै गरेका एनएमबी माइक्रोफाइनान्स वित्तीय संस्था लि वेत्रावती रसुवाका कर्मचारी हिजो लुटिएका छन् । मानेगाँउमा सोमबार अपराह्न सदस्यसँग ऋण उठाएर फर्कँदै गरेका संस्थाका कर्मचारी विदुर नगरपालिका–५ देवीघाटकी संगीता नेपाल र पनौती नगरपालिका–१२ काभ्रेपलाञ्चोकका प्रदीप केसीसँग भएको एक लाख रुपैया लुटिएको नुवाकोट प्रहरीले जनाएको छ ।

nmb-microfinanance

सदस्यबाट रकम उठाएर संस्थाको कार्यालय वेत्रावतीतर्फ पैदल फर्कँदै गरेका बेला तीन जनाको समूहमा आएका व्यक्तिले आक्रमण गरी रकम लुटेर फरार भएको पीडितले प्रहरीसमक्ष बताएका छन् । लुटेराले केसीलाई काठको लौराले टाउकामा हानी लडाएको र नेपाल आत्तिएर भाग्न थालेपछि रकम लुटेर फरार भएको पाइएकाले संलग्नको खोजी भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नुवाकोटका प्रहरी निरीक्षक जितेन्द्रकुमार बस्नेतले जानकारी दिनुभयो । लुटेराको अक्रमणबाट केसीको टाउकामो चोट लागेको छ ।

रसुवा काठमाण्डौ सम्पर्क मञ्चमा घ्याल्साङ

२७ असोज-नेकपा एमाले रसुवा काठमाण्डौ सम्पर्क पाँचौ सम्मेलनले घ्याल्साङ तामाङको अध्यक्षताका २५ सदस्य रहेको कमिटी सर्वसम्मत गठन गरेको छ । नयाँ संबिधानको स्वागत , विजया ...