रेखा थापा किन लागिन् ‘पशुपति’तिर ?

रेखा थापा प्राय चर्चामा आईरहने नायिका हुन् । पछिल्लो समय उनको आफ्नो ब्यानरमा बनेको कार्तिक २ मा प्रदर्शनमा आउने चलचित्र ‘रुद्रप्रिया’ को कारणले उनी चर्चामा थिईन् भने अहिले उनको चर्चाको प्रसङ्ग बदलिएको छ ।

केहिदिन अघि राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी फुटेपछि सामाजिक सञ्जालमा रेखा थापा र कोमल ओलीलाई लिएर अनेक किसिमका ट्रोलहरु बनिरहेका छन् । यस्तैमा नायिका रेखा थापा पशुपति शम्शेर राणाको नयाँ पार्टी ‘नयाँ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी प्रजातान्त्रिक’मा प्रवेश गरेकी छिन् । पशुपति शम्शेरले खोलेको पार्टीको ‘लाईन’ मिलेका कारण आफु त्यस पार्टीमा आबद्ध भएको उनको भनाई छ ।

नेकपा (एमाले) पोलिटब्यूरो सदस्य राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे बुधबार लडेर घाइते

धादिङ कार्तिक ३०, चुनावी प्रचारमा गएका वाम गठबन्धनका उम्मेदवार तथा नेकपा (एमाले) पोलिटब्यूरो सदस्य राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे बुधबार लडेर घाइते हुनुभएको छ । दक्षिणी धादिङको धुनीवेसी ...