‘कान्छी’को मिति सार्नु भनेको मैले हार्नु होइन : श्वेता

यस वर्षको सबैभन्दा ठूलो महासंग्राम माघ २६ गते हुँदैथियो । कारण, यो मितिमा युवा स्टार अनमोल केसी अभिनीत फिल्म ‘कृ’ र श्वेता खड्का र दयाहाङ राई स्टारर फिल्म ‘कान्छी’ एकसाथ लडाइँ गर्दैथिए । हुनत, सबैभन्दा अगाडि ‘कान्छी’ले माघ २६ ताक्दै प्रदर्शन मिति घोषणा गरेको थियो तर ‘कृ’ पनि यही मितिमा लड्न तयार भयो ।

अनमोल केसीको बढ्दो लोकप्रियताका कारण ‘कृ’ यूनिट माघ २६ बाट हट्ने कुनै छाँटकाट नदेखिएपछि ‘कान्छी’ आफैं एकसाता पछाडि सरेको छ । सोमवार वितरक र निर्माताबीचको छलफलबाट ‘कान्छी’लाई फागुन ४ गते प्रदर्शनमा ल्याउने निर्णय गरिएको छ । अब ‘कृ’ले माघ २६ गते सोलो रिलिजको मौका पाएको छ ।

‘कृ’का लागि बाटो खाली गरेपछि नायिका तथा निर्मात्री श्वेता खड्काले ‘कान्छी’को मिति सार्नु भनेको आफू हार्नु नभएको भन्दै फेसबुकमा एक स्टाटस लेखेकी छिन् । ‘यो त भुवनदाजु प्रति एउटी बहिनीको सम्मान हो ।’ उनले फेसबुकमा लेखेकी छिन् । ‘कृ’लाई सुवास गिरी र नायक भुवन केसीले संयूक्त रुपमा निर्माण गरेका हुन् ।

‘कान्छी’, ‘कृ’सँग जुध्न डराएको भन्ने बहस चल्दै गर्दा श्वेताले दुवै फिल्मको दर्शकले व्यग्र प्रतिक्षा गरेका कारण एकसाथ प्रदर्शन गर्नु राम्रो नहुने भन्दै आफू नै पछाडि सरेको बताएकी छिन् ।

उनले अगाडि लेखेकी छिन्, ‘स्वर्गीय श्रीकृष्ण श्रेष्ठको मिल्ने मित्रका साथै उहाँको देहवसान पश्चात हौसला, आँट र शाहस प्रदान गरेर मलाई उत्प्रेरित गरिरहने आदरणिय दाजु भुवन केसीज्युको लागि मैले आफ्नो फिल्मलाई केही दिन पछाडि सार्ने यो निर्णय प्रति मैले कुनै किसिमको लाज, सरम र शंकोचको भाव महसुस गरिरहेको छैन ।’

श्वेता थप्छिन्, ‘एउटी बहिनीले दाजुलाई पछाडि हट्नको लागि अनुरोध गर्नुभन्दा उमेरले पनि ‘कान्छी’ अनि शिप र दक्षताले पनि ‘आलोकाँचो’ नै रहेकी म आफैंले केही कदम पछाडि हट्दा बेश होला भन्ने ठानी यो निर्णय लिएकी हुँ ।’

भूकम्प गएको तीन वर्षमा लाङटाङ राष्ट्रिय निकुञ्जमा २६ हजार पर्यटक भित्रिए

भूकम्प गएको तीन वर्षमा लाङटाङ राष्ट्रिय निकुञ्जमा २६ हजार पर्यटक भित्रिएको छ । निकुञ्जका अनुसार बैशाख १२ को भूकम्पपछि पर्यटकको आगमन घटेपनि पर्यटकीय क्षेत्र सुरक्षित ...