ओएस नेपाल म्यूजिक अवार्ड २०७५ को दोस्रो संस्करण आबेदन फारम खुल्यो

 

ओएसनेपाल डट कमको माध्यमबाट आयोजना भएको दोस्रो संस्करण  “ओएसनेपाल म्यूजिक अवार्ड २०७५” को आवेदन फाराम चैत्र ५ गते देखी बैशाख ५ गते सम्म खुलाइएको छ । विभिन्न अनलाईन मध्ये लाखौंको मन जित्न सफल अनलाइन हो  ओएस नेपाल डट कम, सोहि अनलाईनको माध्यमबाट आयोजना भएको हो ‘ओएसनेपाल म्यूजिक अवार्ड २०७४ ‘ ।

 

ओएसनेपाल म्यूजिक अवार्ड २०७५ मा आवेदन फाराम ई-सेवाको वेबसाईटमा गएर भर्न सकिने छ ।लोकदोहरी , पप , आधुनिक , नेवारी ,देउडा ,तामाङ ,भोजपुरी ,सेलो ,काठ्या लोक ,राष्ट्रिय गीत गरी १० वटा मुख्य बिधा रहने छ । आवेदन फारम ई-सेवा भएको स्थानबाट वा आफ्नै ई-सेवाको अकाउन्टको खाताबाट पनि भर्न सकिने छ । उक्त आवेदन फाराम ई-सेवाको वेबसाईटमा मात्र उपलब्ध रहेने छ । अवार्डमा कुल ५० विधामा रहने छ ।

एमालेलाई कसैले पनि घेराबन्दी गर्न सक्दैन: गौतम

काठमाडौँ, १० भदौ, प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा (एमाले)ले आगामी प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचन प्रयोजनका लागि निर्वाचन आयोगमा शुक्रबार दल दर्ता गराएको छ । दल दर्ताका ...