सुन्धरा रेडियोस्रोता समुहको बैठक सम्पन्न,,,,

संगिता लामा साउन २६,रसुवा कालिकागाउँपालिका वडा नं ३ मा सुन्धरा रेडियोस्रोता समुहको बैठक सम्पन्न भएको छ । पारस्पारिक जवाफदेहिता परियोजना अन्तरर्गत सञ्चालित कार्यक्रम सामुदायिक विकास केन्द्रका जिल्ला अधिकृत राजु आचार्यले गर्नु भएको हो । उक्तm कार्यक्रममा २० जना भन्दा बढि सहभागिहरुको सहभागि रहेको थियो कार्यक्रममा रेडियो लाङटाङ बाट हरेक हप्ताको आईतबार बेलुका ६ः०० बजे बाट ६ ः३० सम्म प्रसारण हुने रेडियो कार्यक्रम साझाबोलि कार्यक्रम सुनेर प्रतिक्रिया लिने काम सम्पन्न गरियो ।

कार्यक्रममा प्रतिक्रिया दिने सम्पुर्ण सहभागिहरुले यस किसिमको कार्यक्रमले आफ्नो विचार,समस्या ,गुनासो र सफलताको कथाहरु सञ्चार माध्यम ले भुमिका खेलेकोमा इक्वोइल एक्सेस र सामुदायिक विकास केन्द्र नेपाललाई धन्यवाद दिदै कार्यक्रमलाई अझै प्रभावकारि बनाउन टोल —टोलमा यस किसिमको कार्य लाई पुप्याउन अनुरोध समेत गरेका छन् ।

डीआईजी बढुवामा कचकचको अर्थ छैनः गृहमन्त्री

र्जामन्त्री हुँदा लोडसेडिङ हटाएर छवि राम्रो बनाएका माओवादी नेता जनार्दन शर्मा यतिबेला गृहमन्त्रीको जिम्मेवारीमा छन् । प्रहरीको बढुवामा असन्तुष्टि सतहमा आइरहेका बेला शर्माले उर्जामा कमाएको ...