कालिका गाउँपालिका २ स्याउबारी नजिकको भिरमा डिब्बा दुर्घटना ,,,

रसुवा जिल्ला कालिका गाउँपालिका २ स्याउबारी नजिकको भिरमा डिब्बा दुर्घटना भएको छ ।केरुङबाट काठमान्डौतर्फ जादै गरेको न ७ ख १६४ नम्बरको डिब्बा स्याउ बोकेर आउने क्रममा शुक्रबार राति १ः२० तिर दुर्घटना भएको हो । डिब्बा सडक बाट ६० मिटर तल पुगेको छ । सवारी चालक मकवानपुर थाहा नगरपालिक ३ बस्ने २४ बार्षिय रान्जन कार्कीको इलाका प्रहरी कार्यलयका प्रहरी टोलीले बेलुका ३ बजेतिर घाइते अवस्थामा उद्धार गरिएको थियो । कार्कीको अहिले नुवाकोट जिल्ला त्रिशुली अस्पातलमा उपचार भइरहेको र अवस्था सामान्य रहेको कालिका इलाका प्रहरी कार्यलयले जानकारी दिएको छ ।

मैलुङमाथी हेलिकप्टर नउडाउन सडक निर्माण कार्यदलले आग्रह

निर्माणाधीन स्याफ्रुबेसी मैलुङ क्षेत्रको सडक आसपासबाट हेलिकप्टर नउडाउन सडक निर्माण कार्यदलले आग्रह गरेको छ । सडक निर्माणस्थलमा अधिकांश समय ढुङ्गा फुटाल्दा विस्फोटक पदार्थ प्रयोग भइरहने ...