लैङ्गिक हिंसा विरुदको १६दिने अभियान उत्तरगया गाउँपालिकामाऔपचारिक कार्यक्रम गरि सम्पन्न

लैङ्गिक हिंसा र र्दुव्यवहार हैन हामिलाईस्वीकार भन्ने मुल नाराका साथ उत्तरगया गाउँपालिकाका महिला तथा बालबालिका रसुवाले लैङ्गिक हिंसा विरुदको १६दिने अभियान आज मनाएको छ । उत्तरगया गाउँपालिकाको ।सबैवडाबाट उल्लेखनिय संख्यामा महिला दिदिबहिनिहरुको सहभासगिता रहेको थियो ।

लैङ्गिक हिंसा र र्दुव्यवहार हैन हामिलाईस्वीकार भन्ने मुल नारा बेत्रावति बजारबाट नारा लगाउदै उत्तरगया गाउँपालिका कार्यलयमा पुगेर औपचारिमक कार्यक्रम भएको थियो । उत्तरगया गाउँपालिको उपाध्यक्ष चमेलि गुरुङको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा गाउँपालिकाका अध्यक्षय प्रमुख अथिति र गाउँपालिकाका सबै कर्मचारिहरु ,विभिन्न क्षेत्रका प्रतिनिधिहरु सम्पुर्ण वडा बाट आएका महिला दिदिबहिनिहरुको उपस्थिति रहेको थियो । उक्त कार्यक्रममा उत्तरगया गाउँपालिका भित्र रहेका महिला सहकारिहरुले लैङ्गिक हिंसा विरुद् गित प्रतियोगिता सञ्चालन गरि पुरस्कार वितरण समेत गरेको थियो ।

राजनीतिक स्थिरता र समृद्धिका लागि वाम एकता: प्रचण्ड

चितवन कात्तिक १९, नेकपा (माओवादी केन्द्र)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले राजनीतिक स्थिरता र आर्थिक समृद्धिका लागि वाम एकता गरेको बताउनुभएको छ । चितवन निर्वाचन क्षेत्र ...