कालिका गाउँपालिकामा महिला स्वास्थ्य स्वयम सेविका अर्धवार्षिक समिक्षा बैठक सम्पन्न

0
Image

म्ांसिर ,१८ मा कालिका गाउँपालिका वडा नं २ कार्यपालिकामा महिला स्वास्थ्य स्वयम सेविका अर्धवार्षिक समिक्षा बैठक सम्पन्न भएको छ । महिला स्वास्थ्यस्वयम सेविकाको “निस्वार्थ सेवा ,स्वस्थ समृद्घ राष्ट्र निर्माणमा टेवा” भन्ने मुल नाराका साथ सम्पन्न भएको कार्यक्रममा कालिका गाउँपालिको पाँचै वडाको महिला स्वास्थ्य स्वयम सेविकाहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।
कालिका गाउँपालिकाको प्रमुख सिता कुमारि पौडेल अधिकारिको अध्यक्ष्यतामा भएको कार्यक्रममा मानव जिवनको स्वास्थ्यमा हेलचेक्राई गर्न नहुने , लगानि गर्दा परिणाममुखि बनाउनु पर्ने भन्दै समिक्षा राख्नु भएको थियो ।

No comments

खाद्य संस्थानका ‘खलनायक’ नै महाप्रबन्धकको दौडमा

‘उनी संस्थानका लागि बोझ हुन्, उनले अवकाश पाएर विदा हुँदा हामी निकै खुशी छौं,’ नेपाल खाद्य संस्थानका तत्कालीन महाप्रबन्धक शिवहरि श्रेष्ठले अवकाश पाएको केही समयपछि ...