कालिका गाउँपालिकाको कालिका स्थान रेन्ज पोष्टमा वन डढेल्लो सचेतना कार्यकक्रम सम्पन्न,,

पौष ,१०
कालिका गाउँपालिकाको कालिका स्थान रेन्ज पोष्टमा वन डढेल्लो सचेतना कार्यकक्रम सम्पन्न भएको छ ।
कार्यक्रममा सामुदायिक वनको उपभोक्ता समितिबाट ४० जनाको सहभागि रहेको थियो ।सात वटा मध्यवर्ति सामुदायिक वनका पदाधिकारि ,लाङटाङ राष्ट्रिय निकुञ्जका कर्मचारिहरुले वन डढेल्लो लाग्दा हुने असर बारे उपभोक्ता समितिलाई जानकारी गराई ,आफ्नो सामुदायिक वन आफैँले जोगाऔँ भन्ने बिषयमा छलफल गरेका थिए ।
लाङटाङ राष्ट्रिय निकुञ्जका रेन्जर मिलन सापकोटाले सामुदायिक वनको महत्व बारे जानकारी जानकारी दिनुभएको थियो ।उक्क्त कार्यक्रमको उद्धघाटन लाङटाङ राष्ट्रिय निकुञ्जको रेन्जर केशवराज भेटवालले गर्नुभएको थियो ।

३२ जिल्लामा मौन अवधि सुरु, के-के गर्न पाइँदैन ?

काठमाडौं ७, मंसिरपहिलो चरणको प्रदेश र प्रतिनिधिसभा सदस्य निर्वाचनका लागि बिहीबारदेखि मौन अवधि सुरु हुँदैछ । निर्वाचन आयोगका अनुसार मौन अवधि मध्यरात १२ बजेदेखि लागू ...