भूकम्प आउँदा केही सभासद भागे

२६ साउन – संविधानसभाको बैठक चलिरहेकै बेला भूकम्पको धक्का महशुस भएपछि केही सभासदहरुको भागभाग भएको छ । तर, छोटो धक्का रोकिनासाथ धेरै सभासदले आफ्नो कुर्सी छाडेनन् । धक्का महसुस हुँदा राप्रपा नेपालका प्रमुख सचेतक दिलनाथ गिरी बोलिरहेका थिए ।

BICC-Nepal

विहान १० बजेर ४३ मिनेटको समयमा अचानक भूकम्पको धक्का महसुस हुनासाथ केही सभासद आफ्नो कुर्सी छाडेर बाहिर भाग्न लागेका थिए । उपेन्द्र यादवे बोलिसकेर राप्रपा नेपालका दिलनाथ गिरीले बोल्न थाल्दा भूकम्पको धक्का महसुस भएको थियो ।

अध्यक्ष सुवास नेम्वाङले सभासदहरुलाई ‘आफ्नो आसनमा बस्नुस माननीय’ भने पनि केही सभासदहरु डराएर बाहिर निस्किसकेका थिए ।सभामुखको कुर्सी पनि हल्लिएको प्रष्ट देखिन्थ्यो । बोलिरहेका सभासद गिरीले यो भूकम्प भन्दा राजनीतिक भूकम्प ठूलो हो भन्दै आफ्नो भनाइलाई निरन्तरता दिए ।

कुनैपनि दलको पक्ष विपक्षमा नरहेको निर्वाचन आयोगको स्पष्टोक्ति

रसुवा मंसिर १८, मतदाता शिक्षा कार्यक्रमअन्तर्गत युवा पुस्तालाई निर्वाचनमा रुचि एवम् सहभागिता वृद्धि गर्ने तथा निर्वाचन, लोकतन्त्र र राजनीतिक दलहरूको नेतृत्वका बारेमा जानकारी गराउने उद्देश्यले ...