६ किलो सुन सहित एक जना पक्राउ ।।

३१ जेठ, रसुवा । शसस्त्र प्रहरी सिमा सुरक्षा गुल्म र जनपथ प्रहरीको संयुक्त टोलिले अबैध रुपमा ल्याईएको ६ केजि सुन बरामद गरेको छ । रसुवा टिमुरे ५ का कुङसाङ तामाङले केरुङबाट रसुवागढी हुदै नेपाल ल्याउन लागेको अबैध ६ केजि सुन चीन नेपाल सिमाना रसुवागढी पुलमा चेकजाचको क्रममा जनपथ र शसस्त्र प्रहरीको टोलिले बरामद गरेको हो । २५ बर्षिय तामाङले आफनो शरिरमा कपडाले बाधेर लुकाई ल्याएको अवस्थामा प्रहरी टोलिले बरामद गरेको प्रमुख जिल्ला अधिकारी कृष्ण प्रसाद अधिकारीले बताउनुभयो ।

gold chori rasuwa

तातोपानी नाका बन्दभएपछि अन्तराष्ट्रिय नाकाको रुपमा संचालनमा आएको रसुवागढीमा सुन बरामद भएको पहिलो घटना हो । प्रहरीका अनुसार तामाङको साथबाट बरामद भएको सुनको मुल्य करिब ३ करोड रहेको छ । सुन सहित पक्राउ परेका तामाङलाई कारबाहिका लागि आबश्यक अनुसन्धान भईरहेको र भोलि भन्सार कार्यालय टिमुरेमा बुझाईने प्रहरीले जनाएको छ ।  सिमा नाकामा अबैध रुपमा हुनसक्ने तस्करीलाई रोक्नका लागि प्रयाप्त मात्रामा शसस्त्र प्रहरी खटाईएको  शसस्त्र प्रहरी बल सिमा सुरक्षा गुल्मका गुल्मपति दर्शन गिरिले बताए ।

gold chori rasuwa 1

लागूऔषध विक्री वितरण तथा ओसारपसार गर्ने चार जनालाई प्रहरीले पक्राउ गर्यो

  लागूऔषध विक्री वितरण तथा ओसारपसार गर्ने चार जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। महानगरीय प्रहरी वृत्त महाराजगञ्जबाट खटिएको टोलीले लागूऔषध विक्री गरिरहेको अवस्थामा उनीहरूलाई पक्राउ ...