यो के गरे नाजिर र आकाशले ?

युवा कलाकार नाजिर हुसेन र आकाश श्रेष्ठ घुम्टो ओडिरहेको तस्विर देखेर अचम्ममा पर्नुभएको होला तर अचम्म नपर्नुस् यो एक चलचित्रको दृश्य हो । नमन प्रोडक्सन प्रा.ली.को प्रस्तुतीमा बनेको चलचित्र ‘तिमी सँग’ को टिजर सार्वजनिक भएको छ ।

Najir-Hussen

१ मिनेट ३८ सेकेण्ड लामो टिजरमा नचिनेका तीन मानिषहरु यात्राको क्रममा एउटै गन्तब्यमा पुग्छन् र त्यहाँ उनीहरुबिच भएको मायाप्रेमको प्रसंगलाई चलचित्रका देखाउन खोजिएको छ । चलचित्रको टिजर हेर्दा यसलाई त्रिकोणात्मक प्रेमकथा भन्न सुहाउँछ भने करिश्मा मानन्धर र साम्राज्ञीको नृत्यको पनि केहि अंश देखाईएको थियो ।

भदौ ८ गते प्रदर्शनको तयारीमा रहेको चलचित्रलाई शिशिर एसजेबी राणाले निर्देशन गरेका हुन् । शुशिल क्षेत्रीको सिनेम्याटोग्राफी रहेको चलचित्रमार्फत सुनिल वि.कले चलचित्र क्षेत्रमा डेब्यु गर्दैछन् । हेरौँ भिडियोः

सर्वोच्चले चुनाव रोक्न अन्तरिम आदेश दिन मानेन

तराई मधेसका ११ जिल्लाको चुनाव रोक्न माग गर्दै परेको रिटमा सर्वोच्च अदालतले अन्तरिम आदेश दिन मानेन । अधिवक्ता सुपनलकुमार पटेलले दायर गरेको रिटमा सुनुवाई गर्दै न्यायाधीश ...