खोटाङको ऐंसेलुखर्क गाउँपालिका अध्यक्षमा कांग्रेस र उपाध्यक्षमा एमाले विजयी

खोटाङको एेंसेलुखर्क गाउँपालिकाको अध्यक्षमा नेपाली कांग्रेस र उपाध्यक्षमा नेकपा एमालेका उम्मेदवार विजयी भएका छन् । गाउँपालिका अध्यक्ष निर्वाचित कांग्रेसका विश्वनाथ निरौलाले २ हजार १ सय ३१ मत प्राप्त गरेका छन् भने निकटतम पतिद्वन्द्वी एमालेका गृहबहादुर राईलाई १ हजार ७ सय ३५ मत प्राप्त भएको छ ।

resize_image

त्यस्तै, गाउँपालिका उपाध्यक्षमा निर्वाचित एमालेकी पुष्पकला भुजेलले १ हजार ८ सय ९९ मत प्राप्त गरेकी छन् । पराजित उम्मेदवार कांग्रेसकी शान्तिदेवी राईको १ हजा ८ सय ५६ मत छ । खोटाङका १० स्थानीय तहमध्ये हालसम्म २ गाउँपालिकाको गणना सकिँदा कांग्रेस र एमालेले १/१ तह जितेका छन् ।

रसुवागढी सीमालाई प्रभावकारी बनाउने काईदा

नेपाल चीन सीमा क्षेत्रको सुरक्षालाई प्रभावकारी बनाउन रुसवागढी–केरुङमा ‘नेपाल–चाइना बोर्डर ल इन्र्फोसमेन्ट जोइन्ट एक्सन सेन्टर’ स्थापना हुने भएको छ । यसका लागि रसुवाका प्रमुख जिल्ला ...