धनकुटाका माओवादी इञ्चार्ज भण्डारीले राजीनामा दिए

जिल्लाको स्थानीय तहमा एमालेले क्लिन स्वीप गरेपछि माओवादी केन्द्रका धनकुटा इञ्चार्जले राजीनामा दिएका छन् । जिल्लाको चुनावी परिणाम पार्टीको पक्षमा नअाएपछि माओवादीका धनकुटा इञ्चार्ज हेमराज भण्डारीले पदबाट राजीनामा दिएका हुन् । उनी पूर्व सभासद तथा माओवादीका केन्द्रीय सदस्य समेत हुन् ।

hemraj-bhandari

धनकुटाको सात वटै स्थानीय तहमा एमालेले प्रमुख र उपप्रमुख जित्दै क्लिन स्वीप गरेको छ । एमालेले जिल्लाका ६० मध्ये ४२ वडामा जित हासिल गरेको छ । धनकुटाका स्थानीय तहमा माओवादी एक्लै भिडेको थियो भने कांग्रेसले राप्रपा र संघीय समाजवादी फोरमसँग गठबन्धन गरे पनि कमजोर देखियो

अपडेटः धादिङ बस दुर्घटनामा मृतकको संख्या १७ पुग्यो

११ असोज, धादिङ । ११ असोज, धादिङ । धादिङको उत्तरी क्षेत्रको मार्पाक गाविसमा यात्रुबस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या १७ पुगेको छ । घाइतेमध्ये ६ जनालार्इ ...