अपहरीत बालिकाको सकुशल उद्धार

धादिङ, २२ भदौ, पोखराको चिप्लेढुङ्गाबाट अपरीत बालिकाको सकुशल उद्धार प्रहरीले उद्धार गरेको छ । धादिङस्थित पृथ्वीराजमार्ग अन्तर्गत थाक्रे गाउँपालिका खेस्टेबाट दुई वर्षीया बालिकालाई उद्धार गरिएको सिम्लेस्थित प्रहरी सहायक निरीक्षक सिम जिसीले बताउनुभयो ।
धादिङको धुनीबेसी नगरपालिका धार्के निवासी २७ वर्षीय सन्तोष सापकोटाले एक शिशु बोकेर सडक क्षेत्रमा हिँडिरहेको अवस्थामा फेला पारेपछि स्थानिवासीले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए ।
आरोपी सापकोटालाइ प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको छ भने बालिकाको नातेदारको खोजी भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । पोखराको चिप्लेढुङ्गा क्षेत्रमा कवाडी सामानको काम गर्ने बालिकाका बाबुआमालाई आफूले घरमा बालक हेरी दिने बताएर उनीहरु काममा गएको बेला बालिका बोकेर धादिङ ल्याएको प्रारम्भिक अनुसन्धानमा सापकोटाले बताएको प्रहरी सहायक निरीक्षक जिसीले जानकारी दिनुभयो ।

आफैँले फिल्म बनाउँदै केकी, यस्तो छ फिल्मको नाम

नायिका केकी अधिकारीले चलचित्र ‘कोहलपुर एक्सप्रेस’ बनाउने भएकी छिन् । प्रि–प्रोडक्सन र वर्कसपको चलिरहेको फिल्मलाई म्युजिक भिडियो निर्देशक विशाल भण्डारीले निर्देशन गर्ने भएका छन् । ...