रामचन्द्रविरुद्ध गोविन्दराजले चुनाव लड्न पाउने नपाउने टुंगो आज

काठमाडौं, कात्तिक १८ – दोस्रो चरणको चुनावका लागि उम्मेदवारी दर्ता गराएका सातजना विरुद्ध परेको दाबी विरोधमा निर्वाचन आयोगले शनिबार छानविन गर्दैछ ।

बिहीबार उम्मेदवारी दर्ता गराएकामध्ये सातजना विरुद्ध शुक्रबार परेको दाबी विरोधमा शनिबार छानविन गरी टुंग्याउने र आइतबार अन्तिम नामावली प्रकाशन गरेर चुनाव चिन्ह दिइने आयोगका प्रवक्ता नवराज ढकालले जानकारी दिनुभयो ।
नेपाली कांग्रेसका वरिष्ठ नेता तथा तनहुँ क्षेत्र नम्बर १ का उम्मेदवार रामचन्द्र पौडेलले आफ्नो क्षेत्रमा उम्मेदवारी दर्ता गरेका कांग्रेसकै नेता गोविन्दराज जोशीको मनोनयन रद्ध गर्न माग गर्दै उजुरी दर्ता गर्नुभएको छ ।

जोशी विशेष अदालतबाट २०६९ साल साउन १० गते भ्रष्टाचारी ठहर भएको र अदालतको फैसला कायमै रहेकाले जोशीले चुनाव लड्न नपाउने दाबी पौडेलले गर्नुभएको छ । पौडेलको दाबी विरोधमाथि निर्वाचन आयोगले छानविन गरी शनिबार नै निर्णय गर्नेछ ।

त्रिशूली ‘थ्री ए’ले गति लियो

काठमाडौँ। त्रिशूली थ्री ए जलविद्युत् आयोजनाको भौतिक प्रगति ७० प्रतिशतभन्दा बढी भएको छ । यस अघि भूकम्पले क्षति पु¥याउँदा र चिनियाँ एक्जिम बैङ्कसँग ऋण सम्झौता ...