नारायणकाजी श्रेष्ठ लडेर घाइते घरदैलो गर्न सकेनन

गोरखा कात्तिक २२, माओवादी केन्द्रका नेता तथा गोरखा प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नं २ का प्रतिनिधिसभा सदस्य उम्मेदवार नारायणकाजी श्रेष्ठ लडेर सामान्य घाइते भएका छन् । सौरपानीमा मंगलबार आयोजित चुनावी सभाका क्रममा उनी रडमा अल्झिएर लडेका थिए । उनको दायाँतर्फ निधार र दायाँ खुट्टामा चोट लागेको छ ।

सोही कारण उनले बुधबार बारपाकमा घरदैलो कार्यक्रम गर्न सकेनन् । बारपाकमा अहिले सुरु भएको चुनावी सभाका क्रममा पनि उनी गाडीमै कार्यक्रम स्थलसम्म पुगेका थिए । पैदल यात्रा गर्दै स्थानीय बासिन्दासँग भेटघाट गर्न पाएनन उनले । घाइते नभएको भए बुधबार दिनभर विनासकारी भूकम्पको केन्द्रविन्दु बारपाकका घरघरमा पुग्ने उनको योजना थियो । उक्त योजना स्थगित भएको छ ।

छैठौं पटक सुनसरी ३ बाट गच्छदार विजयी

इनरुवा मंसिर २७, छैठौं पटक सुनसरी क्षेत्र नम्वर ३ बाट नेपाली काङग्रेसका तर्फबाट प्रतिनीधिसभाका उमेदवार विजयकुमार गच्छदार विजयी भएका छन । बुधबार मध्यान सार्वजनीक भएको ...