धुर्मुस-सुन्तलीले दाम्पत्य दशौं बर्षगाँठमा ल्याए म्युजिक भिडियो

मनकारी हास्य जोडी धुर्मुस-सुन्तली अर्थात सीताराम कट्टेल र कुञ्जना घिमिरेले लगनगाँठो कसेको एक दशक पुगेको छ । हास्य जोडीको रुपमा करियरको उत्कर्षमा पुगेको बेला उनीहरु दाम्पत्य जीवनका बाँधिएका थिए । यसरी धुर्मुस-सुन्तलीले दाम्पत्य जीवनको आरोह-अवरोह पुरा गरेको एक दशक पुगेको छ । यसै मेसोमा उनीहरुले नयाँ म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका छन् । धुर्मुस-सुन्तलीकै युट्युब च्यानलमा यो गीत हेर्न र सुन्न सकिन्छ ।

‘म जुन दिन देखि (उनी र म)’ गीन सार्वजनिक गर्दै लोकपि्रय हास्य जोडीले आफ्नो खुसी दर्शक र शुभचिन्तकसँग साझेदार गरेका छन् । गीतकार दिनेश थपलियाले लेखेको गीतमा अर्जुन घिमिरलेले धुन भरेका हुन् । सुबिहानी फिल्म्सको प्रस्तुतीमा म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरिएको हो । सुबिहानी नाम धुर्मुस-सुन्तलीकी छोरीको नामबाट जुराइएको हो ।

गीतमा राजेश पायल राई र अन्जु पन्तको आवज छ । यसको छायांकन कतार र नेपालमा गरिएको छ ।

धुर्मुस-सुन्तली जो, सामाजिक कार्यबाट विश्वकै नेपालीमाझ पि्रय छन् । उनीहरुले भूकम्प पीडितदेखि बाढी पीडितसम्मको उजाडिएको घरबार सम्हालिदिएका छन् । एकिकृत नमुना बस्ती निर्माणको अभियानबाट समाजमा नयाँ तरंग ल्याएका उनीहरुले हास्य कलाकारिताबाट लोकपि्रयताको उचाइ चुमेका थिए ।

हास्य कलाकारको रुपमा स्क्रिन शेयर गरेका उनीहरु अन्ततः वास्तविक जीवनमा पनि पति-पत्नी बने । २०६४ साल मंसीर महिनाको १४ गते बिवाह गरेका उनीहरुको एउटी छोरी छन् ।

एमालेको भोटबाट आत्तिएर राष्ट्रपतिले गाडी किन्न १६ करोड मागेको स्याल हुइँया चलाइयोः ओली

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले स्थानीय चुनावमा आफ्नो पार्टीले धेरै भोट ल्याएपछि आत्तिएकाहरुले राष्ट्रपतिले गाडी किन्न १६ करोड माग्यो भनेर प्रचार गरेको बताएका छन् ...