निर्वाचनपछि एमालेको पहिलो स्थायी कमिटी बैठक बस्दै

रसुवा पुस ७, प्रतिनिधि तथा प्रदेशसभा निर्वाचनपछिको समीक्षा र माओवादी केन्द्रसँगको पार्टी एकताकाबारेमा छलफल गर्न एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज बस्दैछ ।

बैठक दिउँसो एक बजे पार्टी उपाध्यक्षवामदेव गौतमको निवास भैँसेपाटीमा बस्ने कार्यालय सचिव कृष्णगोपालश्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । प्रदेश र प्रतिनिधिसभाको निर्वाचनपछि पहिलो पटक एमाले स्थायी कमिटी बैठक बस्न लागेको हो ।

निर्वाचन परिणाम, पार्टी एकता, नयाँ सरकार गठन, राष्ट्रिय सभाअध्यादेश लगायतकाविषयमा बैठकमा छलफल हुने कार्यालय सचिवश्रेष्ठको भनाइ छ । समानुपातिकको मतपरिणाम घोषणामा भइरहेको ढिलाइका बारेमापनिबैठकमा कुराकानीहुने एमाले सचिव योगेश भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।

काठमाडौंको चपलीमा बम विस्फोट,गगन थापा घाइते

काठमाण्डौ मंसिर १८ , काठमाडौंको चपलीहाइटमा बम विस्फोट हुँदा कांग्रेस नेता तथा क्षेत्र नम्बर ४ का उम्मेदवार गगन थापासहित ११ जना घाइते भएका छन् । ...