निर्वाचनपछि एमालेको पहिलो स्थायी कमिटी बैठक बस्दै

रसुवा पुस ७, प्रतिनिधि तथा प्रदेशसभा निर्वाचनपछिको समीक्षा र माओवादी केन्द्रसँगको पार्टी एकताकाबारेमा छलफल गर्न एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज बस्दैछ ।

बैठक दिउँसो एक बजे पार्टी उपाध्यक्षवामदेव गौतमको निवास भैँसेपाटीमा बस्ने कार्यालय सचिव कृष्णगोपालश्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । प्रदेश र प्रतिनिधिसभाको निर्वाचनपछि पहिलो पटक एमाले स्थायी कमिटी बैठक बस्न लागेको हो ।

निर्वाचन परिणाम, पार्टी एकता, नयाँ सरकार गठन, राष्ट्रिय सभाअध्यादेश लगायतकाविषयमा बैठकमा छलफल हुने कार्यालय सचिवश्रेष्ठको भनाइ छ । समानुपातिकको मतपरिणाम घोषणामा भइरहेको ढिलाइका बारेमापनिबैठकमा कुराकानीहुने एमाले सचिव योगेश भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।

नेपालको संविधान घोषणा हुँदै

३ असोज- नेपालको नयाँ संविधान आज आइतबार घोषणा हुँदैछ । संविधानसभा भवन नयाँ बानेश्वर बेलुका पाँच बजे औपचारिक कार्यक्रमको आयोजना गरी राष्ट्रपति डा। रामवरण यादवले ...