मुटुरोगबाट पीडित मनोज तामाङको उपचारका लागि सहयोग

शिवपुरी गाउँपालिका वडा नं. ६ समुन्द्रादेवीका मुटुरोगबाट पीडित मनोज तामाङको उपचारका लागि अष्ट्रेलियामा वसोवास गर्दै आएका युवकको सहयोगमा ३५ हजार रकम हस्तान्तरण गरिएको छ ।

 

सोही ठाउँ घर भई हाल अष्ट्रेलियामा रहेका अमोद केसीले द ग्रयान्ज क्लब हाउस अष्ट्रेलिया, केही अष्ट्रेलियन र नेपाली सहयोगी व्यक्तिहरुसँग संकलन गरिएको रकम सहयोग स्वरुप पठाएका हुन् ।

 

उनले पठाएको रकम उनका पिता नेत्रबहादुर केसीले बिरामीलाई भेटेर हस्तान्तरण गरेका हुन् । स्थानीय युवाले सामाजिक सञ्जालमार्फत् मनोज तामाङ बचाऊ अभियान सन्चालन गरेपछिको सबैभन्दा ठूलो सहयोग रकम प्राप्त भएको हो । मुटु रोगको सफल उपचार गरेपछि मनोजको स्वास्थ्यमा क्रमिक सुधार भइरहेको आफन्तले बताएका छन् ।

सोलु आक्रमणका दोषीलाई कारबाही गर्न कांग्रेसको माग

कठमाडौ, २४ कात्र्तिक । नेपाली कांग्रेसले प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनका क्रममा सोलुखुम्बुमा कम्युनिष्ट गठबन्धनका कार्यकर्ताहरुले नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार सहित कार्यकर्तामाथि गरेको संघातिक आक्रमणको निन्दा ...